Preloader

Apie mus

Mūsų įmonės UAB „Porfyras“ pagrindinė veikla – didmeninė bei mažmeninė prekyba apdailos medžiagomis. Apdailos medžiagos yra tiekiamos iš Italijos, Ispanijos, Portugalijos ir daugelio kitų šalių. Mūsų įmonė oficialiai atstovauja tokias pasaulyje pripažintas kompanijas kaip “Rondine Group“, “Technistone“, „Litokol“, “Mosaix“, “Cottosenese“, „Kerama Marazzi“ ir kt. UAB „Porfyras“ jau užsitarnavo patikimo partnerio vardą tarp užsienio tiekėjų, Lietuvos partnerių bei privačių klientų.

Pagrindinės prekių grupės: itališkos ir ispaniškos akmens masės plytelės, natūralus akmuo: kvarcitas, skalūnas, porfyras, smiltainis, luzernos akmuo , kalkakmenis, akmens plytelės, techninės plytelės, mozaika, kvarcinis akmuo, keraminės čerpės stogui, keraminės plytelės, skalūnas stogui ir namo apdailai, virtuviniai stalviršiai iš kvarco „Technistone“(techninis akmuo) ir kt.

Mūsų įmonė gali pasiūlyti išskirtinius produktus,tokius kaip: sendintos keraminės itališkos čerpės, rankų darbo plytelės, išskirtinės kokybės medžiagos eksterjero ir interjero apdailai, įvairių spalvų ir dizaino akmeninius virtuvinius ir vonios stalviršius, epoksidinius glaistus mozaikai, plytelėms, sienų dekoravimui ir pan.