Preloader

Natural Portugalų tipo čerpė

čerpės

Kategorija: Čerpės

Patiko? Dalinkis:

Keramikinės ir molio čerpės Jūsų stogui

Italų kompanija „Cottosenese“ sukūrė ir vystė savo produktus, atsižvelgiant į jų patvarumą ir patikimumą taip, kad po kurio laiko jie galėtų įvertinti jo vertę neatmetant estetiško vaizdo. Šios kompanijos molio čerpės ir rankų darbo plytelės yra patvirtintos tarptautinėje rinkoje kaip naujausio dizaino gaminys.

Technologija

Įmonė turi laboratoriją, kurioje tikrina visą kolekciją, tačiau ypatingą dėmesį skiria čerpėms, kurios yra siunčiamos kas 6 mėnesius kaip kolekcija į „Laboratorio Sperimentale sui ceramici tradizionali“ laboratoriją, esančią Faenza mieste. Visa tai tam, kad tyrimų rezultatai patvirtintų, jog kokybė atitinka turimus sertifikatus ir produkciją galima pateikti klientui.

Vertinimo kriterijus sudaro: vidutinis atsparumas lenkimui, kalkingumas, atsparumas šalčiui, pralaidumas, matmenų standartų atitikimas, drėgmės sugeriamumas. Ne mažiau svarbūs yra dokumentai, patvirtinantys apie produkto tinkamumą ir gerą kokybę.

Čerpių ir plytelių gamyba – atsakingas ir daug laiko atimantis darbas. Jį pastoviai reikia atnaujinti, atsižvelgiant į pačius naujausius technologinius postūmius šioje srityje. Kompanija Cottosenese puikiai tai suprasdama palaiko aukštą savo produkcijos kokybę. Tai leidžia užkariauti ne tik vietinę Italijos, bet ir pasaulinę rinką.

Tikra itališka čerpė

Cottosenese produkcija atitinka tradicinės itališkos čerpės kokybę. Tie, kurie vertina itališkas tradicijas ir kultūrą galės atiduoti duoklę šioms čerpėms su tiksliai perduotu viduržemio jūros stiliumi, pasireiškiančiu aukštos kokybės profilio formoje ir išskirtinėje spalvų gamoje, kuri imituoja pasenusį paviršių.

Cottosenese čerpės įvairios formos, bei įvairūs spalviniai sprendimai – nuo natūralios spalvos iki senos čerpės imitacijos – padės įgyvendinti bet kokią architektūrinę idėja. Būtent savo formos dėka, čerpės įsilieja į supantį kraštovaizdį.

Įmonės produkcija gali pasiekti Jus ne tik gyvenant Italijoje, ir visa tai tvirtam Jūsų namo užbaigimui, kuris garantuoja tvirtumą, hermetiškumą ir ilgaamžiškumą.

 

 

 

logo_cottosenese_200

Italų COTTOSENESE kompanijos gaminamos molinės čerpės, kurios yra įvairių formų, spalvų, skirtngų paviršiaus padengimo tipų.

Natūralios keraminės čerpės atspindi tradicinę Itališką stogo dangą, o aukšto profilio čerpių forma brėžia ryškų viduržemio jūros stilių.

„Tradicinės keramikos eksperimentinė laboratorija“ patvirtina COTTOSENESE čerpių nepriekaištingą kokybę bei pritaikyma Rytų Europos salygomis, išduodami atitikmens sertifikatai.


Jums taip pat gali patikti